Fortuna Kod Promocyjny Lipiec 2021: Bonusy 1120 PLN

Sprawdź nasz Kod Promocyjny Fortuna, ważny do końca roku i odbierz najlepsze bonusy na start! 

Zweryfikowana
Uzyskaj kod promocyjny >> FORTUNAVIP
Premia i szczegóły oferty
 • Bonus od depozytu - do 1000 złotych
 • Darmowy zakład - 20 złotych
 • Zakład bez ryzyka - 100 złotych
Wygasa w dniu: 31-12-2021
Ostatnie sprawdzenie: 2 dni temu

Jaki jest Fortuna Kod Promocyjny?

Fortuna Zakłady BukmacherskieFortuna Oferty 2021Fortuna Kod Promocyjny
Zakład bez ryzyka 100 złotych Uzyskaj kod promocyjny Fortuna
Bonus od depozytu do 1000 złotych Uzyskaj kod promocyjny
Darmowy zakład 20 złotych Uzyskaj kod promocyjny

Bukmacherzy przygotowali wiele kodów promocyjnych, które gwarantują lepsze warunki na start dla nowych graczy. Warto jednak zwrócić uwagę, że kod promocyjny Fortuna tak samo, jak każdy inny kod bonusowy, czy promocyjny posiada określony przez bukmachera termin ważności.

Fortuna Polska

To sytuacja niemal identyczna do promocji znanych z największych sieci handlowych z ubraniami, kosmetykami, czy artykułami spożywczymi. Nasz kod możesz wykorzystać przez cały rok. Na wstępie artykułu wymieniliśmy bonusy, które czekają na Ciebie po zarejestrowaniu konta w Fortunie. 

Typ BonusuFortuna Bonus
Fortuna Kod Promocyjny Sprawdź Kod
Bonus za rejestrację 20 zł bez depozytu na start
Zakład bez ryzyka Zwrot do 130 zł
Bonus od wpłaty 100% do 1000 zł

Rejestracja z kodem promocyjnym Fortuna

 • Kod promocyjny Fortuna gwarantuje Ci wiele korzyści
 • Otrzymasz trzy bonusy na start
 • Freebet, zakład bez ryzyka i bonus od depozytu, to łącznie 1120 PLN
 • Stawiając zakłady podczas Happy Hours, zgarniesz dodatkowe 14% do wygranej
 • Możesz też polecić Fortunę swojemu znajomemu, dzięki czemu otrzymasz 100 PLN
fortuna rejestracja

fortuna rejestracja

Gdzie wpisać kod promocyjny Fortuna?

Zastanawiasz się, jak wykorzystać w Fortunie kod promocyjny? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Dużym ułatwieniem jest fakt, że od teraz nie musisz już ręcznie przepisywać, czy nawet kopiować kodu promocyjnego.

Wystarczy, że klikniesz w link na naszej stronie, który automatycznie przekieruje Cię na stronę zakładów bukmacherskich Fortuna. Zobaczysz formularz rejestracyjny, gdzie w kilka minut otworzysz konto gracza i wejdziesz na właściwą ścieżkę do zgarnięcia bonusów powitalnych.

Jakie bonusy otrzymam z kodem promocyjnym Fortuna?

Na początku swojej bukmacherskiej przygody otrzymasz w Fortunie kilka bonusów powitalnych. Bonus od depozytu, a konkretnie mówiąc od pierwszej wpłaty.

Darmowy zakład za rejestrację, a także zakład bez ryzyka. Czekają na Ciebie też dodatkowe promocje bukmacherskie, jak na przykład podwyższenie wygranych o 14%, czy bonus za polecenie znajomego.

Każda oferta promocyjna posiada określone zasady, w tym warunki obrotu bonusem, które należy spełnić przed wypłatą pieniędzy. Również je opisaliśmy.

Fortuna bonus na start Oferta Odbierz bonus
Darmowy Zakład 20 PLN Bez Depozytu Graj z kodem promocyjnym
Zakład Bez Ryzyka Zwrot do 100 PLN Graj z kodem promocyjnym
Bonus od pierwszej wpłaty 100% do 1000 PLN Graj z kodem promocyjnym
Happy Hours Wyższe wygrane o 14% Graj z kodem promocyjnym
Poleć Znajomego Bonus 100 PLN Graj z kodem promocyjnym

Warunki obrotu bonusem

Zobacz, jakie warunki musisz spełnić, aby otrzymać bonus w Fortunie, a także, w jaki sposób należy obrócić środki przed wypłatą.

Fortuna bonusyWymagany obrót bonusem
Darmowy Zakład 20 PLN 1x bonus w ciągu 7 dni
Zakład Bez Ryzyka 100 PLN 1x zwrot w ciągu 10 dni
Poleć Znajomego Bonus 100 PLN

Darmowy Zakład za rejestrację (20 PLN)

 • W zakładach bukmacherskich Fortuna kod promocyjny gwarantuje Ci darmowy zakład. Otrzymasz 20 PLN bez depozytu, jeśli spełnisz warunki promocji.
 • Wystarczy, że przejdziesz na stronę bukmachera z naszego linku i dokonasz rejestracji.
 • Po pierwszym zalogowaniu się do Twojego konta gracza zostaną przypisane punkty lojalnościowe. Otrzymasz dokładnie 2800 pkt. Fortuna Klub Plus, które w mgnieniu oka, w Sklepie Gracza wymienisz na darmowy zakład 20 PLN.
 • Na postawienie darmowego zakładu masz 7 dni od momentu wymiany punktów. Fortuna nie narzuca Ci żadnych wymagań – grasz na kuponie tyle zdarzeń, ile masz ochotę. Jeżeli dopisze Ci szczęście, to przed wypłatą wygranej, musisz obrócić bonusem jeden raz. Masz na to 7 dni.

Zakład Bez Ryzyka w Fortunie (do 100 PLN)

 • Drugi bonus, na jaki możesz liczyć po rejestracji w Fortunie to zakład bez ryzyka. Cashback, czyli zwrot gotówki dotyczy tylko pierwszego, postawionego za własne środki kuponu. Bukmacher Fortuna zwróci Ci stawkę kuponu, jeżeli okaże się, że przegrałeś.
 • Zwrot zostanie przelany z potrąceniem należnego podatku bukmacherskiego (12%). Maksymalnie możesz otrzymać 100 PLN.
 • Cashback podlega warunkom obrotu bonusem. Możesz swobodnie przeznaczyć go na dalsze zakłady, ale przed wypłatą bonusu, Fortuna wymaga obrócenia przez Ciebie zwrotem przynajmniej jeden raz, w ciągu 10 dni.

Fortuna Bonus od pierwszej wpłaty (100% do 1000 PLN)

 • Najwyższy, a zarazem najbardziej kuszący jest bonus od pierwszego depozytu. Fortuna oferuje aktualnie 100% od wpłaty do 1000 PLN.
 • W przypadku tego bukmachera spotykamy jednak dość nietypowe warunki promocji.
 • Branża bukmacherska przyzwyczaiła, że bonus przypisuje do salda bonusowego (wymagany obrót) od razu po dokonaniu wpłaty. Fortuna odwróciła kolejność w przypadku bonusu od depozytu.
 • Najpierw dokonujesz wpłaty (minimalna wpłata objęta promocją to 10 PLN), obracasz nią wymaganą ilość razy, a następnie otrzymujesz kasę, którą praktycznie od ręki możesz nawet wypłacić. Wymagany obrót w celu otrzymania bonusu to: 4x depozyt na kuponach akumulowanych z min. 3 zdarzeniami i kursem łącznym co najmniej 1,60.
 • Po spełnieniu warunków promocji otrzymasz automatycznie 100% od swojej wpłaty. Maksymalny bonus to 1000 PLN za wpłatę na taką lub wyższą kwotę.

Pozostałe promocje bukmacherskie Fortuny

 • W zakładach bukmacherskich Fortuna oprócz oferty powitalnej natrafisz też na inne promocje bukmacherskie. Wymienić można tutaj chociażby Happy Hours, czy Poleć Znajomego.
 • W ramach promocji Happy Hours możesz wygrać w Fortunie o 14% więcej. Szczęśliwe godziny obowiązują w dni meczowe.
 • Dla oferty przedmeczowej 24 godziny na dobę, a w przypadku zakładów na żywo w godzinach 10-22. Wystarczy, że wyślesz kupon, zawierający minimum 3 zdarzenia, a każde z nich o kursie nie mniejszym niż 1,30.
 • Fortuna w takim przypadku automatycznie doliczy 14% do Twojej potencjalnej wygranej.
 • Poleć Znajomego to dość charakterystyczny rodzaj bonusu bukmacherskiego. Promocja, którą w swoim portfolio posiada niemalże każdy. W Fortuna zakłady bukmacherskie z tytułu polecenia przyjaciela możesz zgarnąć nawet 100 PLN. Co trzeba zrobić?
 • Wyślij zaproszenie na e-mail kolegi, a jeśli on zarejestruje się z Twojego polecenia i dokona określonej wpłaty w ciągu 30 dni, zgarniesz bonus. W przypadku, kiedy wpłaci 50 PLN, otrzymasz 10 PLN.
 • Bonus 30 PLN zgarniesz za wpłatę kolegi na min. 150 PLN, a maksymalna premia 100 PLN wpadnie na Twoje konto, jeśli znajomy zdeponuje 600 PLN lub więcej środków na grę.

FAQ dla rejestracji z Fortuna kod promocyjny

Fortuna Polska

 • Jaki jest kod promocyjny Fortuna  i gdzie go znajdę?

Aktualny kod promocyjny dla bukmachera Fortuna znajdziesz w naszym artykule. Kod ten wprowadzisz podczas rejestracji swojego konta gracza, a dzięki niemu zostaniesz potraktowany wyjątkowo. Mówiąc wprost, otrzymasz dedykowane bonusy na start.

 • Jak długo jest ważny kod promocyjny?

Zawsze informujemy, jaki okres ważności ma kod promocyjny. Nasze kody ważne są z reguły przez cały rok. Jeśli jest inaczej, to wyraźnie o tym informujemy. Nie ma zatem obawy, że kod promocji, który użyjesz, po prostu nie zadziała.

 • Jak odebrać bonusy w Fortunie?

Aby odebrać bonusy powitalne od Fortuny wystarczy, że zarejestrujesz się u bukmachera i spełnisz opisane przez nas warunki promocji. Pamiętaj, aby podczas rejestracji podać prawidłowe dane, w przeciwnym razie będziesz miał problem z wypłatą wygranych.

 • Nie otrzymałem bonusu, co mam zrobić?

Jeżeli nie otrzymałeś bonusu, to prawdopodobnie nie spełniłeś warunków promocji. Sprawdź je jeszcze raz i upewnij się. Jeśli twierdzisz inaczej, skontaktuj się z obsługą klienta Fortuny. Być może pojawił się jakiś problem natury technicznej. Możesz zasięgnąć także wiedzy na Fortuna Forum, gdzie klienci Fortuny wymieniają się opiniami.

 • Czy mogę wypłacić bonus?

Każdy bonus, czy to powitalny, czy promocja bukmacherska posiada określone warunki obrotu bonusem. Musisz je spełnić, zanim będziesz mógł wypłacić wygrane, dzięki niemu środki. Fortuna wymaga jednokrotnego lub kilkukrotnego obrotu bonusem, w zależności od promocji, której to dotyczy. Przy warunkach obrotu warto też zwrócić uwagę na czas na obrót. 

 • Czy wymagana jest weryfikacja tożsamości?

W Fortunie możesz zagrać bez weryfikacji. Nie wypłacisz jednak wygranych, a czas Twojej aktywności bez potwierdzenia tożsamości może wynieść maksymalnie 28 dni. Po tym czasie bukmacher poprosi Cię o skany dowodu tożsamości (dowód osobisty lub paszport), jeśli będziesz chciał kontynuować stawianie zakładów.

 • Jak wypłacić wygrane?

Wypłata wygranych w Fortunie dostępna jest dla zweryfikowanych graczy. Wypłacić możesz środki z salda gracza. Saldo bonusowe oznacza, że wygrałeś dzięki bonusowi i najpierw musisz spełnić warunki obrotu bonusem. Wypłaty w Fortunie realizowane są za pośrednictwem szybkich przelewów, bez dodatkowych opłat i prowizji.

 • Jakie są metody płatności w Fortunie?

Doładować konto w Fortunie możesz na kilka różnych sposobów. Wszystkie z nich to szybkie metody płatności. Zaliczają się do nich karty kredytowe, debetowe, szybkie przelewy (w tym BLIK), czy wirtualny portfel Skrill. Minimalny depozyt w Fortuna zakłady bukmacherskie wynosi 1 PLN. Płatności obsługuje zarówno strona internetowa, jak i Fortuna aplikacja, dostępna na Androida oraz iOS.

 • Czy Fortuna to legalny bukmacher?

Tak. Fortuna to legalny bukmacher. Operator posiada wszystkie, wymagane polskim prawem dokumenty i licencje. Reasumując, jest to bukmacher licencjonowany przez Ministerstwo Finansów, co jest gwarantem bezpieczeństwa graczy i ich środków.

 • Jakie są opinie o bukmacherze Fortuna?

Zakłady bukmacherskie Fortuna mają wśród graczy dobre opinie. W zakładach bukmacherskich Fortuna oferta meczów jest dość szeroka (między innymi PKO BP Ekstraklasa, czy Fortuna 1 Liga). Dobrze wygląda u bukmachera Fortuna oferta na dziś, a także oferta na jutro. Bukmacher jest chwalony także za promocje i dobre kursy bukmacherskie. Ciekawie wyglądają też u bukmachera Fortuna live zakłady.

Fortuna Oferta

W Fortunie możesz stawiać zakłady sportowe, w tym zakłady na żywo. Z powodzeniem postawisz także zakłady na esport, obstawisz sporty wirtualne, czy wydarzenia polityczne i ze świata rozrywki. Bukmacher dostarcza również transmisje wideo z najpopularniejszych dyscyplin (ostatnio także z esportu). Bukmacher jest sponsorem tytularnym Fortuna 1 Ligi, stąd też rodzime rozgrywki wyglądają u niego najbardziej obiecująco.

Obsługa Klienta

 • Konsultanci Biura Obsługi Klienta pracują przez siedem dni w tygodniu. Nie ma znaczenia, czy to poniedziałek, wtorek, czwartek, czy niedziela. Zawsze są dostępni w godzinach 8:00 – 23:00.
 • Z Fortuną skontaktować możesz się na dwa sposoby: czat na żywo oraz formularz kontaktowy.
 • Z naszej strony polecamy pierwszą metodę, gdyż czas oczekiwania na odpowiedź rzadko kiedy przekracza minutę.

Metody płatności

Zobacz, jak dokonać wpłaty i wypłaty w Fortuna zakłady bukmacherskie. 

Metoda depozytuMinimalna wpłataMaksymalny depozytCzas księgowania
PayU 1 PLN 100 000 PLN natychmiast
tpay.com 1 PLN 100 000 PLN natychmiast
BLIK 1 PLN 100 000 PLN natychmiast
Karty VISA i Mastercard 1 PLN 100 000 PLN natychmiast
Skrill 100 PLN 100 000 PLN natychmiast
Doładowanie w punkcie naziemnym 1 PLN 100 000 PLN natychmiast

Wypłaty w Fortunie

Możesz wypłacić wygrane pod warunkiem, że posiadasz zweryfikowane konto. Jak potwierdzić tożsamość, opisaliśmy na wstępie artykułu. Fortuna realizuje wypłaty na konta bankowe. Przelew może być zaksięgowany nawet w 15 minut. Jego minimalna kwota to 1 PLN. 

Fortuna Aplikacja Mobilna 

Fortuna Aplikacja

Fortuna Aplikacja

Aplikacja bukmacherska Fortuny uważana jest przez graczy za jedną, z lepszych na rynku bukmacherskim w Polsce.

 • Zauważają oni, że Fortuna w swojej platformie postawiła mocny nacisk na równowagę, pomiędzy innowacyjnością, a intuicyjnością.
 • Dlatego też można pochwalić bukmachera za to, że w aplikacji szybko idzie postawić zakład, czy odnaleźć interesujące nas wydarzenie. Jeśli na co dzień częściej używasz telefonu komórkowego, niż komputera, to aplikacja Fortuny pozwoli Ci również na rejestrację z Fortuna kod promocyjny i wykorzystanie bonusów na start.
 • Tak naprawdę w stricte bukmacherskich zagadnieniach, pomiędzy aplikacją, a stroną internetową Fortuny nie ma wielkich różnic.
 • Może poza małą subtelnością, że ze strony skorzystać można na wszystkich urządzeniach, a aplikacja została zaprojektowana pod kątem dwóch systemów – Androida oraz iOS.
 • Brak zdecydowanych różnic, pomiędzy appką, a stroną Fortuny jasno podkreśla, że w aplikacji masz dostęp do wszystkich usług, także do transmisji wideo.
 • Oczywiście sama aplikacja nie dostarczy przekazu wideo w takiej rozdzielczości, czy jakości, jak komputery, ale sama funkcjonalność jest miła dla oka.
 • Reasumując, gracze chętnie korzystają z aplikacji Fortuny jeśli są z dala od domu, czy nawet na obiektach sportowych, stawiając zakłady na żywo na obserwowane aktualnie przez nich widowisko.
 • Wielu uważa, że zakłady mobilne są przyszłością bukmacherki, a sprawne aplikacje pozwolą bukmacherom zdobyć jak największe zainteresowanie graczy właśnie w tym segmencie.

 

 • Fortuna Aplikacja mobilna – Plusy 

 1. Dostęp do pełnej oferty zdarzeń bukmacherskich
 2. Wszystkie bonusy na start, w tym kod promocyjny Fortuna
 3. Najszybsza metoda obstawiania zakładów
 • Minusy

 1. Działa tylko na Androidzie oraz iOS
 2. Brak specjalnej promocji mobilnej
 3. Niedostępny czat online z konsultantem 

Nasza Fortuna recenzja: czołowy polski bukmacher!

Fortuna to jeden z najstarszych bukmacherów w Polsce. Dinozaury wyginęły, ale Fortuna nie, bowiem operator stale nadąża za zmieniającymi się czasami.

W Fortunie znajdziesz szeroką ofertę zakładów bukmacherskich, w tym zakłady na żywo. Bukmachera musimy też pochwalić za trzy bonusy na start oraz transmisje wideo.

Choć nie są tutaj dostępne chociażby PKO BP Ekstraklasa, czy Liga Mistrzów, to znaleźć można codziennie kilkadziesiąt różnych streamów. Fortuna charakteryzuje się też dobrymi kursami bukmacherskimi. Największą rzeczą, o którą mają żal gracze jest brak promocji dedykowanej aplikacji mobilnej. Dodatkowy freebet, czy gra bez podatku na określone zdarzenia byłaby pewnie tym, co rozwiązałoby ten problem.

Kto wie, może to melodia przyszłości. Niemniej jednak, już teraz rekomendujemy grę w Fortunie. To naprawdę czołowy polski bukmacher. Jego zalety przewyższają kilka, rzucających się w oczy wad.

 • Plusy Fortuny

 1. Zadowalające graczy kursy bukmacherskie na najważniejsze wydarzenia
 2. Dobra oferta powitalna dla nowych graczy, w tym bonus od depozytu, darmowy zakład oraz zakład bez ryzyka
 3. Dobra oferta powitalna dla nowych graczy, w tym bonus od depozytu, darmowy zakład oraz zakład bez ryzyka
 4. Częste promocje bukmacherskie, jak podwyższenie wygranych
 5. Transmisje wideo z ciekawych spotkań, a także z esportu
 • Minusy 

 1. Brak całodobowej obsługi klienta (konsultanci pracują w godzinach 8-23 siedem dni w tygodniu)
 2. Mało przejrzysty opis tymczasowych promocji bukmacherskich, bezpośrednio na stronie Fortuny
 3. 12% podatek od wygranych
 4. Brak możliwości wpłaty za pomocą Paysafecard, Neteller, czy konta PayPal